حمل‌ و‌ نقل جاده‌‌ای

حمل ‌و ‌نقل جاده‌ای و ترکیبی نقش بسیار مهمی در راهکارهای بارفرابری دارند.

خدمات حمل ‌و نقل خرده‌بار (کمتر از ظرفیت کامل کامیون یا LTL) و کامیون دربستی (کل ظرفیت کامیون یا FTL) از کلیه کشورهای  اروپائی مانند ایتالیا و آلمان، ترکیه، ایران و کشورهای CIS، از جمله امکان تجمیع در انبارهای مختلف که نقش کانون‌های ادغام را دارند، این شرکت را قادر می‌سازد تا امکان انتقال ایمن و به ‌موقع محموله‌های زمینی را فراهم نماید.

این شرکت ارائه‌دهنده‌ی منظم‌ترین سرویس‌های حمل‌ و نقل مستقیم و غیرمستقیم (ترانسشیپمنت) بار با کامیون می‌باشد. خدمات مذکور بر اساس نوع پروژه، به مشتریان پیشنهاد و نیازهای اساسی، از جمله بهره‌گیری از سیستم ردیابی و ردگیری به منظور رصد مستمر محموله‌ها، قابل ارائه می‌باشد.

سرویس خرده‌بار یا گروپاژ

از دیرباز سرویس حمل محمولات کوچک در مسیرهای جاده‌ای که حجم کامل کامیون را تکمیل نمی‌کنند، بصورت گروپاژ به ویژه از مبادی اروپایی در جریان بوده است.

سرویس‌های هفتگی حمل خرده‌بار و بار ترکیبی با کامیون از مبدأ اروپا، ایتالیا، آلمان و ترکیه به مقصد خاورمیانه و بالعکس با قیمت‌های مقرون‌ به ‌صرفه و همچنین سرویس حمل مستقیم از انبارهای مختلف واقع در آلمان، اسپانیا، ایتالیا، بلغارستان و ترکیه به خاورمیانه و کشورهای CIS به مشتریان‌ گرامی ارائه می‌گردد.

کامیون ADR حمل مواد خطرناک

کالاهای خطرناک بسته به کلاس خطر از کلاس 1 تا 9 طبقه‌بندی شده‌اند. رعایت استانداردهای بین‌المللی حمل و تهیه برچسب‌های لازم بر روی بسته‌بندی کالاها از موارد بسیار ضروری در زمینه حمل جاده‌ای کالاهای خطرناک می‌باشد.

سرویس‌های کامیون دربست

از دیرباز محمولاتی که نیاز به ترانزیت تایم کوتاه‌تر داشته و از کشورهایی که مسیر دریایی کوتاه ندارند، امکان حمل کامیونی فراهم گردید.

این شرکت با دارا بودن نمایندگی‌های قوی در سطح اروپا، قادر به ارائه سرویس ارسال کالا با کامیون دربست به صورت مستقیم و غیرمستقیم)، به شکلی مطمئن و حرفه‌ای، می‌باشد.

خدمات حمل اقلام دارویی، مواد فاسدشدنی و غذایی با کامیون یخچال‌دار بصورت تخصصی قابل ارائه می‌باشد. در این نوع حمل ‌و نقل، پیش از تحویل گرفتن محموله تا زمان رسیدن به مقصد نهایی، از تمیزی کامیون‌ها و کنترل دمای آن‌ها اطمینان حاصل می‌شود.

محمولات پروژه‌ای

این شرکت با بهره‌گیری از متخصصین مجرب در زمینه‌ی جابه‌جایی محموله‌های حجیم، فوق سنگین و ماشین‌آلات سنگین از طریق کامیون‌های کفی، کمرشکن،  خودروبر ، به واسطه‌ی شرکا و ترابری‌های مجرب و مجهز، قادر به انجام پروژه‌های پیچیده و خاص به‌شکلی ایمن و حرفه‌ای می‌باشد.

فهرست