حمل‌و‌نقل جاده‌ای

حمل‌و‌نقل جاده‌ای و چندوجهی نقش بسیار مهمی در راهکارهای بارفرابری ما دارند.

خدمات حمل‌ونقل خرده‌بار)کمتر از ظرفیت کامل کامیون یا( LTL و کامیون دربستی )کل ظرفیت کامیون یا (FTL از کلیه کشورهای  اروپائی ،بریتانیا، ترکیه، ایران و کشورهای CIS، از جمله امکان تجمیع در انبارهای مختلف که نقش کانون‌های ادغام را دارند، این شرکت  را قادر می‌سازد تا امکان انتقال ایمن و به‌موقع محموله‌های زمینی را فراهم نمائید.

شرکت ما ارائه‌دهنده‌ی  منظمترین سرویس های حمل‌ونقل مستقیم و غیرمستقیم (ترانسشیپمنت) بار با کامیون میباشد. خدمات مذکور بر اساس نوع پروژه، به مشتریان پیشنهاد و نیازهای اساسی ، از جمله بهره گیری از سیستم ردیابی و ردگیری به منظور رصد مستمر محموله‌ها، قابل ارائه میباشد.

  • سرویس خرده‌بار یا گروپاژ

سرویس‌های هفتگی حمل خرده‌بار و بار ترکیبی با کامیون از مبداء اروپا، بریتانیا و ترکیه به مقصد خاورمیانه و بالعکس با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه و همچنین، سرویس حمل مستقیم از انبارهای مختلف واقع در بریتانیا، آلمان، اسپانیا ایتالیا  بلغارستان و ترکیه به خاورمیانه و کشورهایCIS به مشتریان‌ گرامی ارائه میگردد.

  • کامیون ADRحمل مواد خطرناک

این شرکت با توجه به انعقاد قرارداد با کریرهای مجرب (ناوگان‌های ترکیه‌، بلغارستان و ایران) قادر به ارائه ارسال کالا با کامیون دربست به صورت مستقیم و غیرمستقیم (ترنسشیپمنت)، به شکلی مطمئن و حرفه‌ای، میباشد.

  • سرویسهای کامیون دربست

این شرکت با توجه به داشتن ناوگان زمینی مجهز به 120 دستگاه کامیون چادری و یخچالی و همچنین دارا بودن نمایندگیهای قوی در سطح اروپا، قادر به ارائه ارسال کالا با کامیون دربست به صورت مستقیم و غیرمستقیم از طریق دفتر بلغارستان خود (ترنسشیپمنت)، به شکلی مطمئن و حرفه‌ای، میباشد.

خدمات حمل اقلام دارویی، مواد فاسدشدنی و غذایی با کامیون یخچال‌دار بصورت تخصصی قابل ارائه میباشد. در این نوع حمل‌ونقل، پیش از تحویل گرفتن محموله  تا زمان رسیدن به مقصد نهایی، از تمیزی کامیون‌ها و کنترل دمای آن‌ها اطمینان حاصل می‌شود.

    • محمولات پروژه‌ای

    با بهره گیری از متخصصین مجرب در زمینه‌ی جابه‌جایی محموله‌های حجیم، فوق سنگین و ماشین آلات سنگین از طریق کامیون‌های کفی، کمرشکن،  خودروبر ، به واسطه‌ی شرکا و ترابری‌های مجرب و مجهز، قادر به انجام پروژه‌های پیچیده و خاص به‌شکلی ایمن و حرفه‌ای میباشیم.

فهرست