حمل‌و‌نقل جاده‌ ای

حمل ‌و ‌نقل جاده‌ای و ترکیبی نقش بسیار مهمی در راهکارهای بارفرابری دارند.

خدمات حمل ‌و نقل خرده‌بار (کمتر از ظرفیت کامل کامیون یا LTL) و کامیون دربستی (کل ظرفیت کامیون یا FTL) از کلیه کشورهای  اروپائی مانند ایتالیا و آلمان، ترکیه، ایران و کشورهای CIS، از جمله امکان تجمیع در انبارهای مختلف که نقش کانون‌های ادغام را دارند، این شرکت را قادر می‌سازد تا امکان انتقال ایمن و به ‌موقع محموله‌های زمینی را فراهم نماید.

این شرکت ارائه‌دهنده‌ی منظم‌ترین سرویس‌های حمل‌ و نقل مستقیم و غیرمستقیم (ترانسشیپمنت) بار با کامیون می‌باشد. خدمات مذکور بر اساس نوع پروژه، به مشتریان پیشنهاد و نیازهای اساسی، از جمله بهره‌گیری از سیستم ردیابی و ردگیری به منظور رصد مستمر محموله‌ها، قابل ارائه می‌باشد.

 

سرویس خرده‌بار یا گروپاژ

سرویس‌های هفتگی حمل خرده‌بار و بار ترکیبی با کامیون از مبدأ اروپا، ایتالیا، آلمان و ترکیه به مقصد خاورمیانه و بالعکس با قیمت‌های مقرون‌ به ‌صرفه و همچنین سرویس حمل مستقیم از انبارهای مختلف واقع در آلمان، اسپانیا، ایتالیا، بلغارستان و ترکیه به خاورمیانه و کشورهای CIS به مشتریان‌ گرامی ارائه می‌گردد.

 

کامیون ADRحمل مواد خطرناک

این شرکت با توجه به انعقاد قرارداد با کریرهای مجرب (ناوگان‌های ترکیه‌، بلغارستان و ایران) قادر به ارسال کالا با کامیون دربست به صورت مستقیم و غیرمستقیم (ترنسشیپمنت)، به شکلی مطمئن و حرفه‌ای می‌باشد.

 

سرویسهای کامیون دربست

این شرکت با دارا بودن نمایندگی‌های قوی در سطح اروپا، قادر به ارائه سرویس ارسال کالا با کامیون دربست به صورت مستقیم و غیرمستقیم)، به شکلی مطمئن و حرفه‌ای، می‌باشد.

خدمات حمل اقلام دارویی، مواد فاسدشدنی و غذایی با کامیون یخچال‌دار بصورت تخصصی قابل ارائه می‌باشد. در این نوع حمل ‌و نقل، پیش از تحویل گرفتن محموله تا زمان رسیدن به مقصد نهایی، از تمیزی کامیون‌ها و کنترل دمای آن‌ها اطمینان حاصل می‌شود.

 

محمولات پروژه‌ای

این شرکت با بهره‌گیری از متخصصین مجرب در زمینه‌ی جابه‌جایی محموله‌های حجیم، فوق سنگین و ماشین‌آلات سنگین از طریق کامیون‌های کفی، کمرشکن،  خودروبر ، به واسطه‌ی شرکا و ترابری‌های مجرب و مجهز، قادر به انجام پروژه‌های پیچیده و خاص به‌شکلی ایمن و حرفه‌ای می‌باشد.

فهرست