حمل‌ و‌ نقل دریایی

حمل ‌و‌ نقل دریایی از رایج‌ترین و عمده‌ترین شیوه‌های حمل ‌و ‌نقل بین‌المللی می‌باشد و بر اساس اعلام کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل، در سال ۲۰۱۵، حدود ۱۶۸۷ میلیون تن کالا به وسیله ۱۷۷.۶ میلیون کانتینر جابه‌جا شده است. معمولاً، حمل ‌و ‌نقل دریایی ارزان‌ترین روش جابه‌جایی کالا می‌باشد. با این روش، می‌توان محموله‌های بزرگ و کوچک را جابه‌جا کرد. از آنجا که این شرکت می‌تواتد حمل‌ و نقل دریایی را در سراسر جهان پوشش دهد؛ از این‌ رو، تضمین می‌نماید که قادر است محمولات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به مقصد برساند.

تفاوتی ندارد که حجم محموله شما کمتر از بار یک کانتینر (LCL)، یا به اندازه‌ی یک کانتیر کامل (FCL)، یا دارای ابعاد خارج از ابعاد یک کانتیتر باشد(OOG) و یا به صورت فله یا چارتری قابل حمل باشد؛ در هر صورت،‌ ما علاوه ‌بر ارائه‌ی خدمات حمل و نقل، در زمینه‌ی بسته‌بندی متناسب با حمل ‌و‌ نقل دریایی (Sea-Worthy Packaging) و همچنین ترخیص از گمرک نیز می‌توانیم به کسب ‌و‌ کار شما کمک کنیم.

سرویس‌های کانتینری

با توجه به ارائه خدمات فول کانتینر در سایزهای ۲۰، ۴۰ و ۴۵ فوت، این شرکت توانسته است، محمولات گوناگونی را از مبادی مختلف به اقصی نقاط جهان ارسال نماید. همچنین به دلیل ارتباطات تنگاتنگ با خطوط معتبر کشتیرانی در سرتاسر دنیا، از جمله کشتیرانی حافظ دریای آریا و کشتیرانی‌های NVOCC این شرکت می‌تواند خدمات حمل با ارائه نماید.

ارائه این سرویس‌ها از طریق انواع مختلف کانتینرها مورد نیاز مشتریان شامل کانتینرهای معمولی، یخچالی، Open Top، Flat Rack و … می‌باشد.

سرویس خرده‌بار یا گروپاژ

در شرایطی که حجم محموله کمتر از یک کانتینر می‌باشد و حمل بصورت کانتینر کامل صرفه اقتصادی ندارد، با جمع‌آوری چندین محموله همگون و ترکیب آ‌ن‌ها، امکان حمل در کانتینرهای 20 و 40 فوت بصورت سرویس LCL فراهم می‌گردد.

این شرکت توانسته است با اتکاء به راهکارهای ترکیبی و با دارا بودن نماینده‌های مجرب خارجی محمولات دریایی کوچک را از مبادی کشورهای آسیایی و اروپایی به مقصد بندرعباس بدون اتلاف وقت و با قیمت‌های مقرون به صرفه، از طریق سرویس‌های LCL حمل نماید.

محمولات پروژه‌ای

امروزه کشتی‌های فله بر در سراسر دنیا اقدام به حمل محمولات پروژه‌ای با ظرفیت‌های مختلف می‌نمایند.

محمولاتی که امکان حمل در کانتینر ندارند، از جمله ماشین‌آلات، تجهیزات، لوله‌های فولادی و وسایل نقلیه سنگین به شیوه فله حمل می‌گردند.

این شرکت با توجه به تجارب زیاد در زمینه حمل و نقل محمولات پروژه‌ای، تاکنون توانسته است پروژه‌های متعدد را بصورت فله‌ای از سرتاسر دنیا به ایران و بالعکس حمل نماید.

فهرست