حمل‌و‌نقل دریایی از رایج‌ترین وعمده ترین شیوه های حمل‌و‌نقل بین المللی میباشد و براساس اعلام کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل، در سال ۲۰۱۵، حدود ۱۶۸۷ میلیون تن کالا بوسیله ۱۷۷.۶ میلیون کانتینر جابه‌جا شده است. معمولا، حمل‌و‌نقل دریایی ارزان‌ترین روش جابه‌جایی کالا میباشد. با این روش، می‌توان محموله‌های بزرگ و کوچک را جابه‌جا کرد. از آنجا که این شرکت می تواتد حمل‌ونقل دریایی را در سراسر جهان پوشش دهد، از این‌رو، تضمین می تماید که قادر است محمولات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به مقصد برساند.

تفاوتی ندارد که حجم محموله شما کمتر از بار یک کانتیر (LCL) ، یا به اندازه‌ی یک کانتیر کامل (FCL) ، یا دارای ابعاد خارج از ابعاد یک کانتیتر باشد(OOG) و یا بصورت فله یا چارتری قابل حمل باشد، در هر صورت،‌ ما علاوه ‌بر ارائه‌ی خدمات حمل و نقل، در زمینه‌ی بسته‌بندی متناسب با حمل‌و‌نقل دریایی (Sea-worthy packaging) و همچنین ترخیص از گمرک نیزمیتوانیم به کسب‌و‌کار شما کمک کنیم.  سیستم ردیابی و رهگیری آنلاین ما به شما این امکان را می‌دهد تا محمولات خود را دائماً رصد نمائید. خدمات حمل‌و‌نقل دریایی ما، که قابل ادغام با دیگر روش‌های حمل‌و‌نقل است، روشی هوشمندانه برای غلبه بر مشکلات لجستیک (واردات، صادرات، ترانزیت) میباشد.

سرویس خرده‌بار یا گروپاژ

این شرکت توانسته است با اتکا به راهکارهای ادغامی، محمولات دریایی کوچک را بدون اتلاف وقت و با قیمت‌های مقرون ‌به ‌صرفه، از طریق سرویس‌های LCL به مقصد برساند.

سرویسهای کانتینری

با توجه به ارائه خدمات فول کانتینر در سایزهای ۲۰، ۴۰ و ۴۵ فوت، این شرکت توانسته است، محمولات گوناگونی را از مبادی مختلف به اقصی نقاط جهان ارسال نماید. همچنین به دلیل ارتباطات تنگاتنگ با خطوط معتبرکشتیرانی در سرتاسر دنیا، از جمله هاپاگ لوید، مرسک‌، ام‌اس‌سی، سی‌ام‌ای سی‌جی‌ام،‌ زیم، مسینا، اواوسی‌ال ، این شرکت می تواند خدمات حمل بار بر اساس کشتیرانیهای  (NVOCC) را نیز ارائه نماید.

ارایه این سرویسها از طریق انواع مختلف کانتینرهای مختلف مورد نیاز مشتریان شامل کانتینرهای معمولی، یخچالی، Open Top، Flat Rack و …… میباشد.

محمولات پروژه‌ای

با توجه به تجارب زیاد در خصوص حمل و نقل محمولات پروژه ایی و همچنین خطوط تولید کارخانه های مختلف در سراسرکشور، این شرکت قابلیت و امکان استفاده و بکارگیری از سرویس کانتینرهای مخصوص و یا بواسطه کشتی های فله بر (نیمه فله) جهت حمل این نوع محمولات را از مبادی مختلف از سر تاسر دنیا را داشته و خواهد داشت . شایان تذکر است که گروه آنسو در زمینه‌ی جابه‌جایی محموله‌های پروژه‌ای، از محموله‌های سنگین و بسیار بزرگ گرفته تا مسیرهای دشواراز سال‌ها تجره بهره مند میباشد که همچنین مدیریت این پروژه‌ها نیازمند برنامه‌ریزی، اقدامات ایمنی و تخصصی میباشد.

فهرست