حمل ‌و‌ نقل دریایی از رایج‌ترین و عمده‌ترین شیوه‌های حمل ‌و ‌نقل بین‌المللی می‌باشد و بر اساس اعلام کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل، در سال ۲۰۱۵، حدود ۱۶۸۷ میلیون تن کالا به وسیله ۱۷۷.۶ میلیون کانتینر جابه‌جا شده است. معمولاً، حمل ‌و ‌نقل دریایی ارزان‌ترین روش جابه‌جایی کالا می‌باشد. با این روش، می‌توان محموله‌های بزرگ و کوچک را جابه‌جا کرد. از آنجا که این شرکت می‌تواتد حمل‌ونقل دریایی را در سراسر جهان پوشش دهد؛ از این‌رو، تضمین می‌نماید که قادر است محمولات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به مقصد برساند.

تفاوتی ندارد که حجم محموله شما کمتر از بار یک کانتینر (LCL)، یا به اندازه‌ی یک کانتیر کامل (FCL)، یا دارای ابعاد خارج از ابعاد یک کانتیتر باشد(OOG) و یا به صورت فله یا چارتری قابل حمل باشد؛ در هر صورت،‌ ما علاوه ‌بر ارائه‌ی خدمات حمل و نقل، در زمینه‌ی بسته‌بندی متناسب با حمل ‌و‌ نقل دریایی (Sea-Worthy Packaging) و همچنین ترخیص از گمرک نیز می‌توانیم به کسب ‌و‌ کار شما کمک کنیم. خدمات حمل ‌و ‌نقل دریایی، که قابل ادغام با دیگر روش‌های حمل ‌و ‌نقل است، روشی هوشمندانه برای غلبه بر مشکلات لجستیک (واردات، صادرات، ترانزیت) می‌باشد.

سرویس خرده‌بار یا گروپاژ

این شرکت توانسته است با اتکا به راهکارهای ادغامی، محمولات دریایی کوچک را بدون اتلاف وقت و با قیمت‌های مقرون ‌به ‌صرفه، از طریق سرویس‌های LCL به مقصد برساند.

سرویسهای کانتینری

با توجه به ارائه خدمات فول کانتینر در سایزهای ۲۰، ۴۰ و ۴۵ فوت، این شرکت توانسته است، محمولات گوناگونی را از مبادی مختلف به اقصی نقاط جهان ارسال نماید. همچنین به دلیل ارتباطات تنگاتنگ با خطوط معتبر کشتیرانی در سرتاسر دنیا، از جمله هاپاگ لوید، مرسک‌، ام‌اس‌سی، سی‌ام‌ای سی‌جی‌ام،‌ زیم، مسینا، اواوسی‌ال، این شرکت می‌تواند خدمات حمل بار بر اساس کشتیرانی‌های NVOCC را نیز ارائه نماید.

ارائه این سرویس‌ها از طریق انواع مختلف کانتینرها مورد نیاز مشتریان شامل کانتینرهای معمولی، یخچالی، Open Top، Flat Rack و … می‌باشد.

محمولات پروژه‌ای

با توجه به تجارب زیاد در خصوص حمل و نقل محمولات پروژه‌ای و همچنین خطوط تولید کارخانه‌های مختلف در سراسرکشور، این شرکت قابلیت و امکان استفاده و بکارگیری از سرویس کانتینرهای مخصوص و یا به واسطه کشتی‌های فله‌بر جهت حمل این نوع محمولات را از مبادی مختلف از سرتاسر دنیا را همواره داشته است و خواهد داشت. شایان ذکر است که این گروه در زمینه‌ی جابه‌جایی محموله‌های پروژه‌ای، از محموله‌های سنگین و بسیار بزرگ گرفته تا مسیرهای دشوار، از سال‌ها تجره بهره‌مند بوده که مدیریت این پروژه‌ها نیازمند برنامه‌ریزی، اقدامات ایمنی و تخصصی می‌باشد.

فهرست